2023-2024 Bahar Dönemi Ara Sınav Takvimi

2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ ARA SINAV TAKVİMİ

Program

Ders Kodu

Ders Adı

Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Türü

Salon

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381512007

Hidrolik ve Pnömatik

Öğr.Gör. Samet Giray TUNCA

15.04.2024

11:00

Açık Uçlu

101

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381512008

Termodinamik ve Isı Transferi

Öğr.Gör. Samet Giray TUNCA

16.04.2024

11:00

Açık Uçlu

101

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381512009

Ölçme Tekniği

Öğr.Gör. Mustafa İRİŞİK

17.04.2024

11:00

Çoktan Seçmeli

101-102

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381512010

Bilgisayar Destekli Çizim

Öğr.Gör. Kadir OLCAY

17.04.2024

14:00

Çoktan Seçmeli

101-102

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381512013

Enerji Depolama

Öğr.Gör. Mustafa İRİŞİK

18.04.2024

11:00

Çoktan Seçmeli

101-102

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381514008

Jeotermal Enerji Uygulamaları

Öğr.Gör. Mustafa İRİŞİK

18.04.2024

15:00

Ödev

 

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

KP3815101

Kariyer Planlaması

Öğr.Gör. Mustafa İRİŞİK

18.04.2024

16:00

Ödev

 

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381512006

İngilizce II

Öğr.Gör.Faruk Samet AGUŞ

18.04.2024

14:00

Çoktan Seçmeli

101-102

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381512014

Elektirik Makinaları

Öğr.Gör. Kadir OLCAY

19.04.2024

11:00

Açık Uçlu

101

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381514888

İşletmede Mesleki Eğitim

Öğr.Gör. Samet Giray TUNCA

19.04.2024

15:00

Rapor

 

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381512004

Türk Dili II

Doç.Dr. Hakan Değirmenci

19.04.2024

10:00

Ödev

 

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381514003

Montaj ve Koruyucu Bakım

Öğr.Gör. Mustafa İRİŞİK

19:04.2024

16:00

Ödev

 

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381514888

İşletmede Mesleki Eğitim

Öğr.Gör. Mustafa İRİŞİK

19:04.2024

15:00

Rapor

 

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381514888

İşletmede Mesleki Eğitim

Öğr.Gör. Kadir OLCAY

19:04.2024

15:00

Rapor

 

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381514002

Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı

Öğr.Gör. Kadir OLCAY

19:04.2024

14:00

Ödev

 

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381514005

Enerji Yönetimi

Öğr.Gör. Kadir OLCAY

19:04.2024

11:00

Ödev

 

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381512002

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

Dr.Öğr.Üyesi Hasan YAPICI

19:04.2024

11:00

Ödev

 

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381514011

İş Sağlığı ve Güvenliği

Öğr.Gör. Mustafa İRİŞİK

19:04.2024

12:00

Ödev

 

Program

Ders Kodu

Ders Adı

Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Türü

Salon

Çocuk Gelişimi

381312160

Çocuk Gelişimi II

Öğr.Gör. Sümeyye ÖCAL DÖRTERLER

15.04.2024

12:00

Çoktan Seçmeli

102

Çocuk Gelişimi

381312164

Çocukta Sanat ve Yaratıcılık

Öğr.Gör. Sümeyye ÖCAL DÖRTERLER

16.04.2024

12:00

Çoktan Seçmeli

102

Çocuk Gelişimi

381312613

Çocuk ve Drama

Öğr.Gör. Sümeyye ÖCAL DÖRTERLER

17.04.2024

12:00

Çoktan Seçmeli

101

Çocuk Gelişimi

381312162

Aile Eğitim

Öğr. Gör. Ebru GÖRGÜN

17.04.2024

15:00

Çoktan Seçmeli

101

Çocuk Gelişimi

381312161

Özel Eğitim II

Öğr. Gör. Ebru GÖRGÜN

18.04.2024

12:00

Çoktan Seçmeli

101

Çocuk Gelişimi

381312006

İngilizce II

Öğr.Gör.Faruk Samet AGUŞ

18.04.2024

14:00

Çoktan Seçmeli

101-102

Çocuk Gelişimi

KP3813101

Kariyer Planlama

Öğr.Gör. Mustafa İRİŞİK

19.04.2024

14:00

Ödev

 

Çocuk Gelişimi

381314888

İşletmede Mesleki Eğitim

Öğr. Gör. Sümeyye ÖCAL DÖRTERLER

19.04.2024

15:00

Rapor

 

Çocuk Gelişimi

381314888

İşletmede Mesleki Eğitim

Öğr. Gör. Ebru GÖRGÜN

19.04.2024

15:00

Rapor

 

02 Nisan 2024, Salı / 398 defa okundu.