2023 2024 Bahar Eğitim Öğretim Dönemi Ders Programı

DUMLUPINAR MESLEK YÜKSEKOKULU 2023-2024 BAHAR YARIYILI HAFTALIK DERS PROGRAMI

Program

Ders Kodu

Şube

Ders Adı

Kredi

AKTS

Öğretim Elemanı

Ders Günü

Ders Saati

Öğretim Metodu

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381514003

1

Montaj ve Koruyucu Bakım

3

3

Öğr. Gör. Mustafa İRİŞİK

Pazartesi

08:00 - 11:00

Yüzyüze

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381514888

2

İşletmede Mesleki Eğitim

5

30

Öğr. Gör. Mustafa İRİŞİK

Pazartesi

12:00 - 17:00

 

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381514888

3

İşletmede Mesleki Eğitim

5

30

Öğr. Gör. Kadir OLCAY

Pazartesi

12:00 - 17:00

 

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381512007

1

Hidrolik ve Pnömatik

3

3

Öğr. Gör. Samet Giray TUNCA

Salı

11:00 - 14:00

Yüzyüze

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381512008

1

Termodinamik ve Isı Transferi

3

4

Öğr. Gör. Samet Giray TUNCA

Salı

14:00 - 17:00

Yüzyüze

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381514002

1

Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı

3

3

Öğr. Gör. Kadir OLCAY

Salı

08:00 - 11:00

Yüzyüze

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381514005

1

Enerji Yönetimi

3

4

Öğr. Gör. Kadir OLCAY

Çarşamba

08:00 - 11:00

Yüzyüze

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381512009

1

Ölçme Tekniği

3

5

Öğr. Gör. Mustafa İRİŞİK

Çarşamba

08:00 - 11:00

Yüzyüze

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381512002

1

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

2

2

Dr.Öğr.Üyesi Hasan YAPICI

Çarşamba

15:00 - 17:00

Uzaktan

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381512013

1

Enerji Depolama

3

4

Öğr. Gör. Mustafa İRİŞİK

Çarşamba

11:00 - 14:00

Yüzyüze

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381514011

1

İş Sağlığı ve Güvenliği

3

4

Öğr. Gör. Mustafa İRİŞİK

Perşembe

08:00 - 11:00

Yüzyüze

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381512010

1

Bilgisayar Destekli Çizim

3

5

Öğr. Gör. Kadir OLCAY

Perşembe

11:00 - 14:00

Yüzyüze

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381512014

1

Elektrik Makinaları

3

3

Öğr. Gör. Kadir OLCAY

Perşembe

14:00 - 17:00

Yüzyüze

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381514008

1

Jeotermal Enerji Uygulamaları

3

4

Öğr. Gör. Mustafa İRİŞİK

Perşembe

11:00 - 14:00

Yüzyüze

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

KP3815101

1

Kariyer Planlaması

2

2

Öğr. Gör. Mustafa İRİŞİK

Cuma

08:00 - 10:00

Yüzyüze

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381512006

1

İngilizce II

2

2

Öğr.Gör. Ceren TAŞATAN

Cuma

10:00 - 12:00

Uzaktan

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381514888

1

İşletmede Mesleki Eğitim

5

30

Öğr. Gör. Samet Giray TUNCA

Cuma

12:00 - 17:00

 

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi

381512004

1

Türk Dili II

2

2

Öğr.Gör. Hakan DEĞİRMENCİ

Cuma

12:00 - 14:00

Uzaktan

Program

Ders Kodu

Şube

Ders Adı

Kredi

AKTS

Öğretim Elemanı

Ders Günü

Ders Saati

Öğretim Metodu

Çocuk Gelişimi

381312160

1

Çocuk Gelişimi II

3

4

Öğr. Gör. Sümeyye ÖCAL DÖRTERLER

Pazartesi

08.00 - 11.00

Yüzyüze

Çocuk Gelişimi

381312164

1

Çocukta Sanat ve Yaratıcılık

3

5

Öğr. Gör. Sümeyye ÖCAL DÖRTERLER

Pazartesi

11.00 - 14.00

Yüzyüze

Çocuk Gelişimi

381312163

1

Çocuk ve Drama

3

5

Öğr. Gör. Sümeyye ÖCAL DÖRTERLER

Pazartesi

14.00 - 17.00

Yüzyüze

Çocuk Gelişimi

KP3813101

1

Kariyer Planlama

2

2

Öğr. Gör. Mustafa İRİŞİK

Salı

08:00 - 10:00

Yüzyüze

Çocuk Gelişimi

381314888

2

İşletmede Mesleki Eğitim

5

30

Öğr. Gör. Sümeyye ÖCAL DÖRTERLER

Salı

12:00 - 17:00

 

Çocuk Gelişimi

381314888

1

İşletmede Mesleki Eğitim

5

30

Öğr. Gör. Ebru GÖRGÜN

Salı

12:00 - 17:00

 

Çocuk Gelişimi

381512002

1

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

2

2

Dr.Öğr.Üyesi Hasan YAPICI

Çarşamba

15:00 - 17:00

Uzaktan

Çocuk Gelişimi

381312161

1

Özel Eğitim II

3

5

Öğr. Gör. Ebru GÖRGÜN

Perşembe

08.00 - 11.00

Yüzyüze

Çocuk Gelişimi

381312162

1

Aile Eğitimi

3

5

Öğr. Gör. Ebru GÖRGÜN

Perşembe

14.00 - 17.00

Yüzyüze

Çocuk Gelişimi

381512004

1

Türk Dili II

2

2

Öğr.Gör. Hakan DEĞİRMENCİ

Cuma

12:00 - 14:00

Uzaktan

Çocuk Gelişimi

381312006

1

İngilizce II

2

2

 Öğr.Gör. Ceren TAŞATAN

Cuma

15.00 - 17.00

Uzaktan

16 Şubat 2024, Cuma / 275 defa okundu.