Dumlupınar MYO Öğrencilerini Bekliyor

Dumlupınar MYO Öğrencilerini Bekliyor

Meslek Yüksekokulumuz Kütahya ilimizin Dumlupınar ilçesinde Kütahya Dumlupınar Üniversitesi bünyesinde 2020-2021 eğitim öğretim yılında hizmet vermeye başlayacaktır. Kuruluşun ve kurtuluşun şehri olan Kütahya’ya 75 km uzaklıkta olan Dumlupınar ilçesi, Dumlupınar Savaşı’nın yaşandığı savaş meydanları, şehitlikler, anıtlar ve savaş müzesinin bulunduğu tarihi öneme sahip bir ilçedir. Türk tarihinin dönüm noktalarından birinin yaşandığı bu topraklar, geçmişten aldığı güçle gençlerimizin geleceğini aydınlatacaktır.

2020-2021 eğitim öğretim yılından itibaren Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Programına öğrenci alacak olan Okulumuz gittikçe genişleyen genç ve dinamik akademisyen kadrosu, güçlü sektör bağlantıları ve anlaşmalarıyla öğrencilerimize parlak bir gelecek hazırlamayı hedeflemektedir. Küresel çapta günümüzün ve geleceğin en önemli sektörlerinden biri olan enerji sektörüne kaliteli eğitim almış gençler yetiştirmek bize gurur verecektir. Eğitim olanakları açısından en iyi şekilde geliştirilmekte olan okulumuz bünyesinde öğrencilerimiz için yurt bulunmaktadır.

Yeni akademik yılda Üniversite yönetimimizin çabaları ile büyüyen ve büyümeye devam eden Dumlupınar Meslek Yüksekokulunda öğrencilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Son Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2020, Çarşamba